Jak si vedeme po prvních jarních 4 kolech v OP?

Zima se překulila a máme tu odehraná už první 4 kola okresního přeboru. Jak si vedeme?

Hned v prvním kole nás nečekalo nic lehkého – dorazil totiž tým z Opatova. Vyrovnané utkání skončilo zaslouženě 1:1, kdy se za Slavoj trefil Roman Lněnička a hosté z pokutového kopu srovnali. Do dalšího kola jsme ale cestovali bez našeho kapitána, který dostal červenou kartu za hru rukou v pokutovém území.

Druhé kolo jsme absolvovali na horké půdě v Boršově, kde na nás čekalo téměř zimní počasí. Vše jsme ale zvládli a s přehledem zvítězili 3:1. Za Slavoj vstřelili branky: Jan Kusý, 2x Stanislav Klát.

Třetí kolo a hned derby. Tak vypadala velikonoční neděle na stadionu U Loučné. Pro nás však derby nedopadlo dobře a rival z Morašic si odvezl všechny tři body a k velikonočnímu výprasku nám přidal 3 branky. Za Slavoj se z pokutového kopu trefil Lukáš Netolický.

Čtvrté kolo jsme museli zabrat a taky že jsme zabrali! Na placu v Radiměři jsme potvrdili roli favorita a zvítězili 3:1. Branky vstřelili Lukáš Korčák a 2x Stanislav Klát.

Po 4 kolech se pohybujeme na průběžném 3. místě s celkovými 37 body a skóre 43:19. Další kolo odehrajeme znovu na soupeřově hřišti. Tentokrát zavítáme do Dlouhé Loučky, která na jaře podává skvělé výkony. Zápas odehrajeme v sobotu 30.4. od 10 hodin. Držte nám palce!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *