Reakce trenéra po prvních 3 kolech OP

Přinášíme Vám krátký rozhovor s trenérem Petrem Vomáčkou po prvních 3 kolech Okresního přeboru.
Po třech kolech má tým Slavoje 9 bodů a jeden inkasovaný gól. Čím si vysvětlujete tento skvělý start do soutěže?

Vysvětluji si to tím, že jsme se na sezónu dobře připravili hlavně po fyzické stránce, kde jsme měli docela velký deficit, protože podle mě jsou u nás šikovní hráči a kopat do balonu umí všichni umí a je vidět, že nám to pomohlo. Vydržíme běhat celý zápas, což předtím nebylo vidět, a je vidět, že to kluky baví a že přišli na to, že to je potřeba. Přijmuli to a za to jim děkuji.

V čem vidíte největší přednosti týmu a vidíte nějakou slabší stránku, na které si myslíte, že je potřeba zapracovat?

Myslím si, že právě ta fyzická kondice, co jsem už zmiňoval, a bojovnost je prostě vidět. Chlapi už nechtějí hrát o záchranu a prostě makají jak na tréninku, tak i pak v zápasech. Vždycky se najde slabší stránka. I u nás jich je několik, ale to bych si nechal pro sebe (smích).

Nyní vás čekají tři domácí utkání. Jaké byste si přál výsledky?

Přál bych si, aby jsme všechny zápasy vyhráli. To je jasný. Ale víme, že to nebude vůbec jednoduché. Ano, teď jsme tři zápasy vyhráli, ale taky se to může rychle otočit. Víme, že musíme makat, aby se to nestalo. Takže doufám, že bude 9 bodů. Kdyby se to náhodou nepovedlo a udělalo by se méně bodů, tak se asi neblazníme. Budeme makat stejně a body se počítají až na konci, takže to pro nás bude nakonec nejvíce důležité.

Jaké jsou vaše očekávání na podzimní část fotbalové soutěže?

Očekávání jsem si žádné nedávali. Chceme vyhrávat každé utkáni, ale uvidíme, na co nám to bude stačit. Já osobně bych si přál, aby jsme se drželi v horních příčkách tabulky a aby nás to hlavně bavilo – o tom přeci fotbal na této úrovni je. Po zápase si hlavně musíme říct, že jsme pro to udělali všechno.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *